Nejkrásnější lekníny světa v nabídce!

Vážení přátelé,

přinášíme Vám nabídku speciálně vyšlechtěných leknínů Nymphaea Natura, které bez problémů přežijí v našich podmínkách i zimní období. Jsou předpěstovány v živném materiálu, složeném z biologicky odbouratelných kokosových vláken a mohou být ihned vysazeny do jezírka či do vodní nádrže.

Tato rostlina je nejnovější revoluční produkt!

Tyto speciální odrůdy leknínů rychle rostou a většinou již během několika málo týdnů začnou nádherně kvést.

Díky květináčům naplněným kokosovým vláknem klesnou rostliny bezproblémově až na dno jezírka či vodní nádrže. Voda se tak nezakalí a speciální substrát z kokosového vlákna, ve kterém rostliny skvěle zakoření, neovlivňuje hodnoty pH.

Objednat si můžete celý cenově zvýhodněný set čtyř kusů různých barev nebo po dvou kusech od každé barvy. Stačí kliknout na obrázek.

Návod na vysazení:

Otevřete balení a vyjměte sáček s leknínem. Tato rostlina byla speciálně vyšlechtěna a připravena pro okamžité umístění do Vašeho jezírka či vodní nádrže. Balení rostliny (speciální kokosové vlákno) ji chrání před nečistotami a udržuje vlhkost, a to jak během transportu, tak i ve Vašem jezírku. Díky kamenům, které jsou zakomponovány v balu, rostlina po umístění do jezírka bez problémů klesne na dno.

Dle potřeby upravte délku provázku a na jeden jeho konec upevněte sáček s rostlinou a na druhý hedvábnou imitaci leknínového květu. Délka provázku by měla být stejná jako hloubka jezírka, aby mohla imitace květu plavat na hladině.

Zvolte vhodné místo v jezírku, kam dopadá sluneční svit, a opatrně na něj leknín umístěte a nechte rostlinu samovolně klesnout na dno. Imitace leknínového květu Vám později pomůže zjistit lokalizaci leknínu, abyste ho mohli v případě potřeby snadno a rychle najít a pozorovat jeho růst.

Úvodní fotografie

Přejeme Vám mnoho květů a zdárný růst!

 

 

Napsat komentář