Vítáme Vás na našem webu. Nabízíme atraktivní jezírka, akvária, společenské i dravé ryby. Velké množství vodních rostlin z naší produkce.

Představujeme se!


Kdo jsme?

Jsme první a největší prodejce jezírek pro Váš balkón, terasu či zahradu. Jsme profesionálové ve sladkovodní a mořské akvaristice. Na trhu fungujeme od roku 2015. Svým zbožím jsme udělali radost stovkám zákazníků. Každý týden uvádíme na trh technologické novinky. Protože pěstování rostlin a chov ryb je náš koníček a srdeční záležitost, je naše zboží v té nejlepší možné kvalitě. Velmi rádi Vám se vším pomůžeme a poradíme. Neváhejte nás tedy kontaktovat!

Vlastní jezírko na balkóně či terase? Žádný problém! S námi to zvládnete!

Proč nakupovat u nás?

Díky pěstování rostlin a chovu ryb na naší farmě nedaleko Brna, jsou naše rostlinky, ryby a prodávané produkty nejvyšší jakosti. Žádné nemoci či olámané listy jako z velkoobchodů. Vše děláme z lásky a k spokojenosti našich zákazníků.

Katalog profesionální čerpací techniky 2019

Domácí vodárny, ponorná čerpadla, kalová čerpadla, tlaková čerpadla, akvarijní a rybniční čerpadla, filtrace, nádrže a mnoho dalších produktů včetně nákresů k jejich použití naleznete v nejnovějším katalogu ve formátu pdf.

 

Nastavujeme trendy v moderní akvaristice

Akvária, Nano akvária, Mořská akvária, Medúzária, Jezírka, Terária – to vše v posledních a inovovaných verzích. Žádné zastaralé skladové zásoby. Jen top a trendy sortiment.

Nové, moderní a hlavně funkční technologie mají u nás zelenou

V roce 2019 uvádíme do prodeje profesionální filtrace HYDOR pro mořská akvária a Eheim pro sladkovodní akvária.

I my v balkonovajezirka.cz si dobře uvědomujeme důležitost ekonomického a ekologického chodu jezírkových technologií na solární energie.

Technologický pokrok je v roce 2022 opravdu v této oblasti veliký. Od solárních fontánek jsme přešli k filtracím
s čerpadly na solární energii včetně dobíjecích baterií pro filtrování v noci a za nepříznivého počasí.